Kültür-Sanat:
31 NUMARALI REKLAM ALANI
Ata Demirer'e kötü haber!

Berlin Kaplanı mahkeme kapılarında sürünecek!. Yaptığı taklitlerle milyonları güldüren komedyen Yavuz Seçkin, ‘Fikir babası benim’ dediği Ata Demirer’in ‘Berlin Kaplanı’ filmini avukatıyla birlikte izledi. Ata Demirer’in senaryosunu yazıp, başrolünü üstlendiği 3’üncü filmi ‘Berlin Kaplanı’ gişede iyi bir çıkış yakalarken, Avrupa Yakası dizisindeki yakın arkadaşı Yavuz Seçkin’i bu durum hiçmemnun etmedi. Bugün'ün haberine göre,  ‘Borak- Kreuzberg Kaplanı’ adlı filminin hazırlığını sürdürürken, Ata Demirer’in kendi film projesini kopyaladığını iddia eden Seçkin, ünlü komedyene ateş püskürdü.

 Filmin fragmanı için tıklayın...

DAVADAN VAZGEÇMEM
Filmi hukuki açıdan değerlendirmek için avukatıyla birlikte izleyen Seçkin, “Davadan vazgeçme durumum asla olmaz. Elimizde mahkemede sunacağımız bulgular var. Bu davadan kaplanmı çıkacak, kedimi çıkacak görürüz. 150 bin dolar kadar bir parayı maalesef şu an çöpe atmış durumdayım” diye konuştu.

HERKES KENDİ EKMEĞİNİ YESİN
Seçkin, 150 bin dolar yatırım yaptığı filmini 3milyon dolar daha bulamadığı için bitiremediğini söyledi. Seçkin, “Herkes kendi önündeki ekmeği yesin. Gurbetçi karakter fikri benden çıktı. Benim oluşturduğum ‘Das Borak’ karakteri efsane haline geldi. Twitter’da yaklaşık 10 bin kişi ‘Das Borak’ı aynı anda etiketleyerek trend konu yaptı. Yani halüsinasyonlar görüp bu iddiayı ortaya atmıyorum” dedi.

BEN YAPSAYDIM DAHA İYİ OLURDU
Film hakkında konuşmaktan kaçınsa da Yavuz Seçkin, Berlin Kaplanı hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu. Seçkin, “Bu kadar malzemesi bol olan işi mundar etmiş. Ben yapsaydım bu işin daha çok tadını çıkartmıştım. Bizim filme çok benziyor. Film Almanya’da bir gurbetçiyi anlatıyor. Ama en dikkat çeken özellik ise bizim filminin adı Kreuzberg Kaplanı’yken onun filminin adı Berlin Kaplanı olması. Dava açmak için yeterli sebeplerim var” diye konuştu.

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

'Ünlü tiyatrocu yoğun bakımda' bilmecesi
Ünlü tiyatrocu İstanbul Çağlayan’daki Florence Nightingale Hastanesi’nde yoğun bakıma alındığı...

Haberi Oku