Siyaset:
31 NUMARALI REKLAM ALANI
Bülent Arınç: Bir Alçaklıkla Karşı Karşıyayız, Yılanın Başını Ezeceğiz

Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Bülent Arınç, terör örgütünün alçakça ve haince saldırılar düzenlediğini vurguladı. Arınç, "Dikkati, enerjiyi ve gayretimizi bu yılanın başını ezmek için kullanacağız" dedi.

Seçim bölgesi Bursa'da Erzurumlular Federasyonu'nun Yıldırım ilçesi Kaplıkaya Mahallesi'ndeki yeni hizmet binasının açılış törenine katılan Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, terör saldırılarına tepki gösterdi. Şehit haberlerinin tüm Türkiye'yi üzdüğüne dikkat çeken Bülent Arınç, büyük bir hainlik ve düşmanlıkla karşı karşıya olduklarını söyledi.

Başbakan Yardımcısı Arınç şunları kaydetti: "İçinde bulunduğumuz şartlar üzüntülü anlardır. Şu anda maalesef sadece bu şehidimiz değil, Bingöl Karlıova'da alçakça, kahpece uzaktan kumandayla, içinde bulunduğu araç havaya uçurulduğu için 8 polisimiz şehit oldu. Bir alçaklıkla karşı karşıyayız. Bir hainlikle, bir düşmanlıkla karşı karşıyayız. Elimizden gelen bütün dikkati, bütün enerjiyi, gayreti, bu yılanın başını ezmek için kullanıyoruz. Ama arada hepimizi üzen, kaygılandığı olaylar da yaşanıyor. Birisi bitmeden öbürü başlıyorsa, her şeyin bir zevali vardır. Bir işin kemali aynı zamanda zevaliye yakındır. Bu kadar hainliğin sonu zevaldir. İnşallah en kısa zamanda bu hainlerin akıbetlerini o feci sonunu en kısa sürede göreceğiz. Allah bizi muvaffak etsin. Milletimizi bu beladan ve felaketten kurtarsın." CİHAN

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Kılıçdaroğlu'ndan Başbakana: Sayıştay...
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Meclis Genel Kurulu'ndaki bütçe görüşmelerinde Sayıştay raporları...

Haberi Oku