Güncel:
31 NUMARALI REKLAM ALANI
Redhack Diyanet'in Sitesini Hackledi
 Redhack tam 29 Ekim'e girilen dakikalarda Diyanet Web Sitesini Hackledi. Kısa sürede eski haline döndürülen siteye Radhack şöyle bir not bıraktı:


Cuma'da HAK yersen, Bayramda HACK yersin ;)

Din taciretine son, esit adil somurusuz sinifsiz bir dunya mumkundur!

Mezhep catismasi yaratmak isteyen Diyanet bu oyunun tutmayacak..

Cumhuriyet Resepsiyonum yok diye üzülme RECEPsiyon var!

“Eşbaşkanlığımdan rahatsızmış…Yahu BOP orta Şark’a Barış getirecek ama bunlar isterler mi ? İstemezlerrrr “ Ne senin ne de NURJUvazi’nin tırsak evlatları yüzünden ölmeyecek Anadolu’nun çocukları Fethullah’in 150 milyar $’lık sermayesini katlamak için açılan silah ihalelerine kurban edilmeyecek! Din tucarligi yaparak, halki koyun gibi oynatmaniza son verecegiz! Ne mahpuslarda , ne ölüm oruçlarında ölmeyecekler ve sen koli bantalarına sarıp , tekbirlerle gömemeyeceksin Siz NATO ‘ya Afgan dağlarında çerez yapasınız diye yetiştirmiyor o evlatları analar… Terörist olmayan kalmadı ülkede ama sen bir tek Yasin El-Kadı’ya kefilsin…Birleşmiş Milletler “Teröre Destek Verenler Listesi “nde 4 numara olan Ana dilde konuşmak da yasak bu ülkede , aynı dil sürçmesi gibi… Malatyalı Alevi Ailenin dili sürçtü diye 15 yıl “ Adaleti yanıltmaktan “ yargıla Cem evlerini "ucube" gor! Ermeniler öldüklerini , Kürtler yaşadıklarını ispata çalışıyor 100 yıldır bu topraklarda 18 yaşındaki gençleri 15 yıllık Redhack’e lider yaptınız , masum insanları yüzünüzü aklamak için kullanmaya kalktınız Gelişmişlik liginde 94 ülke arasında 92. sıradayız çünkü orada ölçü İnsan Hakları Fantezi dünyanıza büyük mü geldi ? Küresel sermayeden borçlanarak İMF borcunu ödediniz ve bunu halkı kandırmak için “ bak eskiden İMF bize borç verirdi “ diye anlattınız ve Fethhullah yapılanmasını tamamladınız. Kişi başına 11.000 $ düştüğü için mi 2 poğaça çalmak ve 12 yılla yargılanmak zorunda insanlar Bu baskı ve zulüm bitecek , batacak bu korsan gemisi , bitecek bu bezirgan saltanatı “Onlar gazetecilik faaliyetinden içeride değil ama “ , “ yargıya gereken talimatı verdik “…Sizin adaletiniz yok madem : Ve Adaletin olmadığı yerde yargıçlar hüküm giyerler Biz halkız…Ne sizlerden , ne Fethullah'in beslemelerinden , ne emperyalizmin işbirlikçilerinden Korkmuyoruz…Kısa çöp uzun çöpten hakkın alacak ve Halkın sesi daha gür çıkacak

Sizden korkmuyoruz, 24 sene degil 240 sene verseniz dahi, sonuna kadar savasacagiz! Esit adil somurusuz bir dunya kurana kadar savasacagiz !!

Fasizme inat, yasasin REDHACK!

Nush ile uslanmayanin hakki tekdir, tekdir ile uslanmayanin hakki REDHACk'tir!

Madem sonsuza kadar yasayamayacagiz, o vakit istedigimiz gibi yasayacagiz!

RedHack - Kizil Hackerlar birligi

Tum RedHack taraftarlarina, dostlara, devrimcilere ve halkimiza tesekkur ederiz.

Not: Savci bak o cocuklari birak, gel biz sana adalet nedir ogretiriz, bu arada yeni atanmissin, Diger savci Hakan'a ne oldu ya? :)
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Danimarka Meclisinde Halepce Anma Programi Düzenlendi
12 Martta Danimarka Meclisinde Halepce Anma Programi Düzenlendi

Haberi Oku