Güncel:
31 NUMARALI REKLAM ALANI
Nişanlısından Ayrılan Genç Kız İntihara Kalkıştı

- Erzurum'da evlenmek üzere olduğu nişanlısından ayrılınca bir binanın 6. katına çıkarak intihara kalkışan genç kız, nişanlısının arkadaşının yardımıyla kurtarıldı.

Edinilen bilgiye göre, evlenmek üzere olduğu nişanlısından ayrılan 23 yaşındaki G.A. adlı genç kız, dün akşam saat 18.15 sıralarında Bölge Eğitim ve Araştırma Hastanesi karşısında yeni yapılan boş bir binanın 6. katına çıktı. Genç kız balkonda ağlayarak bağırmaya başlarken, olayı gören vatandaşlar polisi aradı. İhbar üzerine olay yerine gelen polis, aynı katın yan balkonuna çıkarak genç kızı intihardan vazgeçirmeye çalıştı. Balkondan aşağı sarkan ve sürekli telefonla konuşarak saçlarını çeken G.A’yı ikna etmek için arkadaşları ve ayrıldığı nişanlısı da olay yerine geldi. İtfaiye erleri zemine branda açarken, bir ambulans da hazır bekletildi. Uzun süren ikna çalışmaları esnasında ağlayarak intihar etmek istediğini söyleyen genç kızı nişanlısının arkadaşı ani bir hamle yaparak yakaladı. Polis memurlarının yardımı ile balkondan indirilen G.A, hastaneye götürüldü. Genç kız, sağlık kontrolünden geçirildikten sonra ifadesi alınmak üzere gözaltına alındı.

Binanın bekçiliğini yapan Ali Rıza Albaş, genç kızın binaya gelerek dairelere bakıp en üst kata kadar çıktığını söyledi. Albaş, "Bir anda 6. katta bulunan dairenin balkonuna çıkarak kapıyı kilitledi. İntihar edeceğini söylemesi üzerine polise haber verdim. Polis ekipleri olay yerine gelene kadar ‘Nişanlım’ diye hitap ettiği kişiyle konuşuyordu. Telefondakine ‘Çocuğumuz var, beni terk edemezsin’ diyordu. Ben bina yeni yapıldığı için satılık dairelerden alacak bir müşteri olduğunu sandım, yoksa yukarı çıkmasına izin vermezdim" dedi.

NİŞANLISINDAN AYRILAN GENÇ KIZ İNTİHARA KALKIŞTI

NİŞANLISINDAN AYRILAN GENÇ KIZ İNTİHARA KALKIŞTI

NİŞANLISINDAN AYRILAN GENÇ KIZ İNTİHARA KALKIŞTI

NİŞANLISINDAN AYRILAN GENÇ KIZ İNTİHARA KALKIŞTI

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Danimarka Meclisinde Halepce Anma Programi Düzenlendi
12 Martta Danimarka Meclisinde Halepce Anma Programi Düzenlendi

Haberi Oku